Група компаній «Легіон» створена в 1995 році і входить до складу Федерації професіоналів безпеки України, Асоціації працівників професійних охоронних структур в Одеській області. Група компаній включає в себе підрозділи охорони «Легіон – Правопорядок», «Легіон», «Дельта», «Каскад», «Порто – Франко», «Легіон – 3000», «Легіон – Централізована Охорона», «Фірма Легіон», « ПБ «Легіон» і налічує близько 500 співробітників охорони, більшість з яких пройшли службу в органах внутрішніх справ, внутрішніх Військ МВС, Збройних Силах, Службі безпеки, Національній Гвардії України. Керівний склад Групи компаній укомплектований офіцерами вищевказаних силових структур зі стажем служби понад 25 років.
Генеральний директор Групи компаній «Легіон» – Гарник Євген Миколайович.
Під охороною Агентства знаходяться об’єкти державної, приватної та колективної власності в м.Одеса, м. Київ, м. Чорноморськ, м. Южне, м. Білгород – Дністровський, м. Ізмаїл, м. Миколаїв, м.Херсон та інших містах Одеської області.
Послуги та технічні можливості ГК «Легіон»
Охоронне агентство працює за ліцензією МВС України в тісній взаємодії з місцевими органами МВС. Співробітники охорони Агентства проходять підготовку в навчальному центрі, створеному на базі Групи компаній «Легіон». Форма одягу і озброєння співробітників визначається за бажанням Замовника охорони. В основному – це чорна уніформа з нагрудними і нарукавними нашивками. На деяких об’єктах встановлена камуфляжна форма одягу або цивільний костюм.
Озброєння співробітника охорони:
- пістолет пневматичний;
- пістолет «Флобер»;
- газовий балончик «Терен – 4»;
- бронежилет;
- стаціонарна або портативна радіостанція;
- електричний ліхтарик.
Постійний контроль за стаціонарними та рухомими об’єктами здійснюється за допомогою пульта централізованого спостереження (ПЦС) оснащеного сучасними засобами телекомунікацій і супутникового спостереження, а також іншими видами пультового обладнання. Співробітники Агентства знаходяться на ПЦС цілодобово. У разі надходження сигналу про нештатну ситуацію, на об’єкт негайно виїжджає озброєна і оснащена спецзасобами Група швидкого реагування (ГШР). (Час прибуття – до 5 хвилин).
За допомогою новітніх технологій здійснюється, GSM-моніторинг, GPS-позиціонування нерухомості, автотранспорту, вантажів і приватних осіб, супровід і GSM-охорона VIP-персон з використанням переносного обладнання.
За цими напрямками є досвід роботи з різними компаніями на протязі багатьох років. Згідно з контрактом забезпечується фізична охорона офісних приміщень, серверних, сервісних центрів, магазинів.
За допомогою групи швидкого реагування через систему супутникового спостереження здійснюється технічна охорона офісів, складів, об’єктів нерухомості, автомобілів, людей і тварин.
Компанія входить до складу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону під найменуванням Спецзагін «Легіон», постійно сприяє і надає допомогу ГУ Національної поліції в Одеській області в питаннях підтримання громадського порядку. Співробітники Групи Компаній «Легіон» неодноразово відзначені заохоченнями та нагородами з боку органів влади та силових структур.
Агентство надає послуги з організації фізичної охорони громадян з числа держслужбовців, бізнесменів, представників шоу-бізнесу, а також членів їх сімей. Фірма має значний досвід у забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів (концерти, спортивні заходи, з’їзди політичних партій, мітинги, дні міста, гуморини і т.д.).
За бажанням Замовника Агентство здійснює монтаж, наладку, експлуатацію і ремонт охоронної сигналізації, а також апаратури відеоспостереження з подальшим підключенням до Пульта централізованої охорони. Обладнує пункти пропуску на об’єкти металодетекторами, рентген камерами і т.п.
Для посилення охорони об’єктів охоронно-детективне агентство практикує використання службових собак. Дресирування і навчання собак здійснюється в спеціальному розпліднику для службових собак. Основні породи собак, які використовуються Агентством для охоронних функцій – це кавказька і німецька вівчарки.
Агентство пропонує представникам правоохоронних органів, комерційним структурам, банкам і приватним особам проведення вивчення персоналу з використанням поліграфа (детектора брехні). Основна мета подібних досліджень це отримання інформації (ступінь достовірності досягає 95%) про благонадійність і лояльність співробітників, виявлення злочинних або непорядних намірів у персоналу, наявність наркотичної або алкогольної залежності, а також виявлення службових зловживань з боку працівників або членів їх сімей.