Тривожна кнопка - важливий елемент системи організації безпеки віддаленого об'єкта Вона являє собою спеціальне пристосування, випромінювач сигналу, який спрацьовує після натискання на клавішу, і при цьому передає його по мережах зв'язку на пульт охорони. Після чого диспетчер направляє до охоронюваного об'єкту групу швидкого реагування.

"Легіон" гарантує

 • Оптимальну вартість монтажу та обслуговування;
 • Оригінальне, сертифіковане обладнання;
 • Прийнятну абонентську плату;
 • Кваліфіковані монтажні групи;
 • Надійність роботи системи;
 • Патрульні групи швидкого реагування;
 • Збереження майна;
 • Цілодобова диспетчерська підтримка;
Ціна кнопки тривожного виклику
стаціонарна переносна на телефоні
дротова бездротова
Без наявності обладнання 2100 грн.- обладнання +500 грн.работа При наявності обладнання: 500 грн. - робота Без наявності обладнання: тисяча дев'ятсот двадцять чотири грн.- обладнання +500 грн.работа При наявності обладнання: 500 грн. - робота Устаткування 1430 грн.- обладнання +500 грн.работа При наявності обладнання: 500 грн. - робота Підключення: 250 грн.

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Кнопка тривожного виклику буває трьох типів:

 • Комунікації встановлені в приміщенні на об’єкті.

Кнопка тривожного виклику на об'єкті

 • Спрацьовує від бездротового брелка в межах приміщення.

 • Встановлена на звичайному мобільному телефоні. В цьому випадку, одна з кнопок телефону перепрограмується для виклику ГШР.

  Вона може встановлюватися на об’єкті або суб’єкті охорони, є ефективним способом забезпечення захисту службової особи чи співробітника фірми, будинку, офісу, складу, комерційного або фінансового, а також іншого об’єкта, матеріальні цінності якого можуть представляти інтерес для зловмисників.

  Завдяки відпрацьованій і продуманій системі патрулювання при натисканні на кнопку тривожного виклику оперативна група приїжджає на місце буквально протягом п’яти хвилин. За умови наявності досить складної системи захисту об’єкта від проникнення, яка затримає грабіжника, цей спосіб є досить ефективним.

  Використання цієї послуги передбачає абонентську плату, яка йде на утримання групи швидкого реагування, забезпечення патрулювання, оснащення співробітників спецзасобами і підтримку працездатності технічних засобів, включаючи і саму тривожну кнопку.

  Монтаж тривожної кнопки – справа для професіоналів

  Установка тривожної кнопки на перший погляд справа проста. Саме її наявність має відлякувати грабіжників, але насправді це не так. Максимальна ефективність цього пристосування досягається, якщо воно приховано і його можна активувати непомітно, простим природним рухом, не викликавши підозр у оточуючих.

  Тому монтаж подібного охоронного пристосування повинен проводитися досвідченими фахівцями – тільки в цьому випадку можна домогтися необхідного результату, зберігши при цьому здоров’я, життя персоналу і самих співробітників охоронного агентства, які приїдуть на виклик.

  Радіус дії тривожної кнопки становить максимум 1 км, для його розширення потрібен спеціальний підсилювач сигналу і спрямована антена. Передаватися сигнал може через мережі мобільного зв’язку, але для цього буде потрібно установка спеціального програмного забезпечення.

  Спрацьовувати кнопка тривожного виклику може і в автоматичному режимі. Вона спрацьовує від датчиків руху, ваги, що реагують на концентрацію газу, виникнення пожежі тощо

Хочете отримати консультацію?