Ми пропонуємо роботу в охоронному агентстві:

вакансії охоронного агентства Легіон
Група компаній «ЛЕГІОН» запрошує на постійну і тимчасову роботу чоловіків і жінок старше 18 років на посади:

  • охоронець;
  • водій групи швидкого реагування;
  • старший групи швидкого реагування;
  • технік – монтажник охоронно-пожежної сигналізації.

Контактні телефони:
(0482) 390-271

Співбесіда про прийом на роботу проводиться без попереднього запису в робочі дні з 09.00 до 17.00 години за адресою: м Одеса, вул. Желябова, 4/1. За вищевказаними контактними телефонами можна уточнити наявність вакансій.

У всіх районах м Одеса і передмісті на об’єктах різних форм власності і ступеня складності пропонуються різноманітні графіки роботи: цілодобовий, денний, нічний, вахтовий. Можливі комбінований індивідуальний графік, суміщення і підробіток.

Практикується безпосереднє ознайомлення прийнятих на роботу співробітників з умовами роботи, виїзд на пропоноване місце роботи, зустріч з адміністрацією об’єкту, що охороняється і знайомство з майбутніми колегами.

Враховується досвід роботи і служба в силових структурах. З особами, які не мають досвіду роботи, в найкоротші терміни проводяться консультації та навчальні, тренінги кваліфікованим керівним складом.

Є можливість отримати робітничу професію охоронця 1,2,3,4 розрядів з врученням свідоцтва державного зразка, або підвищити кваліфікацію охоронця.

Контактний телефон (багатоканальний): (0482) 390- 260