Будь-яка охоронна сигналізація, незалежно від її вартості, особливостей комплектації і призначення об'єкта, буде працювати безперебійно і ефективно тільки після якісного монтажу і дотримання умов експлуатації. Щоб її встановити, необхідні спеціалізовані знання і великий обсяг профільних навичок.

"Легіон" гарантує

  • Оптимальну вартість монтажу та обслуговування;
  • Оригінальне, сертифіковане обладнання;
  • Прийнятну абонентську плату;
  • Кваліфіковані монтажні групи;
  • Надійність роботи системи;
  • Патрульні групи швидкого реагування;
  • Збереження майна;
  • Цілодобова диспетчерська підтримка;

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ І ДЕ ШУКАТИ ПРОФЕСІЙНИХ ФАХІВЦІВ

Якщо потрібна функціональна і надійна охоронна сигналізація в м. Одесі – звертайтеся в компанію «Легіон». Наша спеціалізація – надання комплексу послуг у сфері забезпечення безпеки приватних і комерційних об’єктів, промислових підприємств, складів і фінансових структур. У нас працюють досвідчені фахівці, якими встановлювалася сигналізація в м. Одесі і Одеській області з використанням високотехнологічного обладнання, новітніх систем контролю і високоефективних датчиків останнього покоління.

ОСОБЛИВОСТІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Кваліфіковані інженери компанії, перед тим, як підібрати системи охорони, обов’язково вивчають побажання і потреби Замовника, особливості будівлі, території та приміщень. На підставі отриманих даних вони складають проект і вибирають оптимальні технічні рішення. Менеджери компанії допоможуть клієнту купити охоронну сигналізацію з найбільш відповідними функціями. Комплектація системи підбирається в рамках заявленого бюджету. Вартість охоронної сигналізації і витрати по монтажу залежать від безлічі різних факторів. На попередніх переговорах вони узгоджуються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Охоронна сигналізація, ціна всіх елементів і приладів, робіт і додаткових послуг детально відображаються в кошторисі. Доставка обраного обладнання здійснюється в точно узгоджені терміни.

Хочете отримати консультацію?