Ласкаво просимо в охоронне агенство ЛЕГІОН

Наша місія бути кращим агентством безпеки в Фонтанці. Захищати, обслуговувати, мінімізувати ризик, стримувати злочинну діяльність і змушувати наших клієнтів відчувати себе в безпеці та захисті. Ми віддані нашим основним принципам, які є: Чесність, Дисципліна, Зобов'язання і Ефективність.

Ми досягнемо нашої Місії завдяки нашій рішучості надавати найвищі стандарти послуг безпеки і наймати відданих співробітників служби безпеки для вирішення повсякденних проблем, з якими ми стикаємося сьогодні.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

“Легіон” - безпека з 1995 року.

Професіоналізм. Надійність. Відповідальність.

Більше ніж 510 співробітників охорони

4231 об'єкт під охороною

1226 компаній Одеси нам довіряють

Більш ніж 600 затриманих порушників

Попереджено 1240 злочинів

Послуги компанії “Легіон”

Для приватних осіб Для бізнесу

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агенством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і узгодьте час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Наша компанія ЛЕГІОН, є що розвиваються динамічним і компетентним агентством безпеки, які займаються наданням ретельно відібраного, навченого якості і орієнтованого на обслуговування персоналу служби безпеки.

Детальніше про нас

Як постачальник якісних послуг, ЛЕГІОН в координації з іншими державними і приватними агентствами має здатність і компетенцією забезпечувати безпеку і захист своїх клієнтів і їх майна. Таким чином, ми пишаємося тим, що пропонуємо наступні послуги для фірм і приватних осіб, які шукають компетентні послуги, пов'язані з різними аспектами безпеки.

  1. Штаб-квартира проводить неоголошені щомісячні тактичні перевірки для забезпечення належного дотримання дисципліни, здібностей, уніформи та поширення важливої інформації, що стосується безпеки клієнтів і майна.
  2. Періодично проводиться зустріч / діалог з клієнтом, щоб інформувати його і інформувати про ситуацію, в якій може бути зроблено негайне рішення або позитивні коригувальні дії.

Висококваліфікований персонал в с. Фонтанка

Ми даємо високу премію за навчання. Наші охоронці проходять всебічну і ретельну підготовку з усіх аспектів роботи по забезпеченню безпеки, перш ніж їм дають доручення. Мінімальна вимога не може бути меншим двох (2) років навчання. Для забезпечення якісного обслуговування і дотримання наших цінностей і принципів.

Професійна робота

Агентство в цілому приймає високі вимоги в якості мінімального стандарту для кваліфікації охоронців. Проте, клієнти мають право і прерогативу встановлювати прийнятну кваліфікацію охоронців, які призначаються в їх приміщеннях. Ми надамо вам високоякісні послуги безпеки за доступними цінами, відповідаючи або перевищуючи ваші вимоги і проблеми безпеки.

Контракт на обслуговування

Ставка контракту на надання послуг безпеки, яка використовується охоронним агентством ЛЕГІОН, знаходиться в межах переважної місячної ставки. Політика компанії щодо забезпечення високого рівня обслуговування наших клієнтів дозволяє нашим співробітникам служби безпеки отримувати належні їм виплати відповідно до законодавства та стандартів Міністерства праці та зайнятості.