Населення селища Таїрова, що відноситься до найбільших районів Одеси, становить понад 150 тис. чоловік. Район користується попитом завдяки розвиненій інфраструктурі, складається з 5 мікрорайонів. В умовах підвищеної щільності населення необхідно забезпечити повну безпеку людей і надійний захист майна.

Технічне оснащення "Легіон"

Робота агентства заснована на використанні високотехнологічного сертифікованого обладнання для відеомоніторингу і швидкого реагування на проблемні ситуації. Ми гарантуємо цілодобову диспетчерську підтримку і надійність роботи всіх систем.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

“Легіон” - безпека з 1995 року.

Професіоналізм. Надійність. Відповідальність.

Більше ніж 510 співробітників охорони

4231 об'єкт під охороною

1226 компаній Одеси нам довіряють

Більш ніж 600 затриманих порушників

Попереджено 1240 злочинів

Послуги компанії “Легіон”

Для приватних осіб Для бізнесу

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агенством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і узгодьте час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Чому нас обираюсть?

Клієнту важливо розуміти, кому він довіряє свій захист, і наскільки якісно будуть надані послуги.

Особистий склад

Охоронна компанія "Легіон" на Таїрова займається забезпеченням безпеки фізичних і юридичних осіб понад 25 років, володіє кваліфікованим штатом співробітників, що мають багаторічний досвід роботи в Національній гвардії, СБУ і МВС. Особовий склад служби відрізняється:

  1. впевненим володінням зброєю;
  2. відмінною фізичною підготовкою;
  3. здатністю до швидкого реагування на будь-які позаштатні ситуації.

Регулярно проводяться тренування співробітників на полігонах силових структур, все пройшли профільну атестацію і готові якісно забезпечити охоронну діяльність.

На базі нашого охоронного агентства діє центр підвищення кваліфікації та підготовки охоронців, який має статус навчального закладу професійно-технічної типу I атестаційного рівня.

Що ми пропонуємо

Наше охоронне агентство пропонує наступні види профільних послуг:

  1. Комплексна охорона (пультова) приватних домоволодінь і квартир. Охорона квартири забезпечується її підключенням до пульту охорони, що прибуває на місце виклику протягом 5-7 хвилин.
  2. Комплексна пультова охорона комерційних і муніципальних підприємств: шкіл, банків, промислових і будівельних об'єктів, торгових центрів, офісів, готелів, складів, ресторанів і т.п.
  3. Проведення аудиту безпеки на великих підприємствах. Для цього проводиться попереднє обстеження об'єкта з метою виявлення вразливих місць і зон. На підставі цього розробляється тактика охорони, проводиться аналіз інженерно-технічних укріплень для приміщень і будівель.
  4. Фізична охорона: комплексна і особиста. Для особистої охорони замовника надаються послуги професійно підготовленого охоронця, підтверджені ліцензією МВС України.
  5. Охоронна сигналізація для дому та будь-якого об'єкта з його підключенням на пульт, установкою сигналізації і кнопки тривоги.
  6. GPS-моніторинг автотранспорту особливо затребуваний в сфері вантажоперевезень, дозволяє контролювати процес пересування авто незалежно від його місця розташування.

Крім того, охоронна фірма займається забезпеченням ліцензованої пожежної безпеки приватних і громадських об'єктів з установкою спеціалізованої апаратури, а також надає послуги тестування на детекторі брехні.

Для початку роботи необхідно обговорити всі деталі і підписати двосторонній договір. Співпраця з нами - це повна фізична безпека і впевненість у завтрашньому дні!