Безпека - гарантія щасливого і безтурботного життя

Безпека - це стан захищеності особистому житті, інтересів і майна держави, суспільства та окремих особистостей від можливості виникнення загроз.

Кожен з нас мимоволі замислюється про питання особистої безпеки та збереження свого майна або положення в суспільстві. Якщо у вас виникають питання як убезпечитися, то ця стаття саме для вас.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

“Легіон” - безпека з 1995 року.

Професіоналізм. Надійність. Відповідальність.

Більше ніж 510 співробітників охорони

4231 об'єкт під охороною

1226 компаній Одеси нам довіряють

Більш ніж 600 затриманих порушників

Попереджено 1240 злочинів

Послуги компанії “Легіон”

Для приватних осіб Для бізнесу

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агенством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і узгодьте час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Для безпеки потрібен захист

Якщо ви житель Одеси, то обов'язково повинні знати про існування охоронного агентства в Авангарді. Близько 500 осіб - спеціально навчених, професіоналів своєї справи, які зуміють уберегти як ваше життя, так і цілісність вашого майна. Навіщо втрачати час даремно, якщо можна бути спокійним вже сьогодні?!

Що вам можуть запропонувати?

Одеса - місто контрастів, так що варто звернутися куди належить, якщо вас щось турбує, тим більше, що ви отримаєте гарантію безпеки і зможете жити спокійним життям, не піклуючись про зайві проблеми, якби вони були реальними або просто присутніми в вашій голові. Охоронна фірма, основна діяльність якої зосереджена в самому центрі Авангарда, пропонує вам:

  1. Особисту охорону. Охорона проводиться спеціально навченими для цього людьми, так що за своє життя і здоров'я поруч з таким фахівцем не варто хвилюватися.
  2. Фізичну охорону об'єктів. Абсолютно будь-який об'єкт, починаючи від квартири і закінчуючи вашим робочим офісом може бути під надійною охороною професіоналів, які зроблять все для вашої безпеки.
  3. Установку охоронної сигналізації для дому та іншої нерухомості. Якщо ви не хочете, щоб біля вас і вашого майна постійно були зайві люди на увазі охорони, то варто задуматися про сигналізацію.
  4. Установку кнопки тривоги. У момент, коли загрожує небезпека ви можете скористатися кнопкою виклику охорони, яка прибуде на місце в найкоротші терміни.

Також додаються деякі гарантії при виконанні роботи:

  1. Устаткування і ваші особисті речі залишаться в цілості й схоронності.
  2. Охорона життя і здоров'я людей, що знаходяться в об'єкті, який охороняється.
  3. Мобільний виїзд груп і окремих осіб охорони за викликом.
  4. Порядок / громадський порядок поруч з об'єктом, що знаходиться під охороною.

Сьогодні служба охорони Авангарду надає повний спектр охоронних послуг починаючи від установки пультової охорони і сигналізацій до фізичної охорони квартир та іншої нерухомості.

Якщо ви сумніваєтеся в будь-якому вигляді охорони, то тут теж є вихід. Комплексна охрана- ось, що вам потрібно. Вона включає в себе об'єднання відразу декількох видів охорони, що дозволяє максимально убезпечити будь-яку територію, що охороняється структуру.

Існує також можливість перевірки людини на детекторі брехні, що дасть вам майже стовідсоткову гарантію почути правду і, можливо, навіть допоможе зберегти авторитет і положення від неправдивих свідчень.

Що ми маємо в кінцевому підсумку

Якщо вас дійсно турбує безпека, то не варто вантажити себе цим. Просто зверніться в охоронне агентство і цим займуться професіонали!