Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик розбиття скла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ

Комплексні послуги для житлових комплексів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Жителям багатоквартирних будинків хочеться мати надійний захист від криміналу, хуліганів, вандалів, інших декласованих елементів. Адже в квартирі, де проходить більша частина людського життя, зосереджено все, чим дорожать люди – сім’я, діти, батьки, майно тощо. Агентство «Легіон» здійснює охорону житлових комплексів на професійному рівні. Висококваліфіковані досвідчені співробітники агентства можуть запропонувати оптимальний варіант охорони, який повністю убезпечить проживання в багатоквартирних будівлях.

ОХОРОНА ЖК АГЕНТСТВОМ «ЛЕГІОН»

Кілька багатоквартирних будинків, об’єднаних спільною територією і інфраструктурою називаються житловим комплексом. Це, як правило, елітне житло, що передбачає наявність охорони. В охорону житлових масивів агентством «Легіон» входить:

  • реалізація контрольно-пропускного режиму, яка передбачає постійну присутність співробітників агентства безпосередньо що охороняється, з метою виявлення підозрілих осіб і потенційно небезпечних особистостей;
  • безперебійне щоденне патрулювання території, що охороняється, на спецтранспорті з автопарку агентства, що дозволяє миттєво реагувати на тривожний сигнал і бути на місці протягом 2 – 3 хвилин;
  • застосування сучасних технічних засобів – систему охоронної сигналізації, кнопку тривожного виклику, систему відеоспостереження, що забезпечує охорону периметра.

Наявність броньованих дверей з кодовими замками і домофонами в сучасному світі не є гарантією безпечного і спокійного життя. Лише комплексна професійна охорона здатна вирішити проблему безпеки.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ АГЕНТСТВО «ЛЕГІОН» ДЛЯ ОХОРОНИ ЖК

Замовляючи охорону ЖК в агентстві «Легіон», клієнт отримує комплекс заходів, що здійснюється:

  1. Керівним складом – офіцери силових структур зі стажем роботи не менше 20 років.
  2. Співробітниками агентства, які пройшли службу в СБУ, Національній гвардії, МВС України.

Забезпечується оперативне прибуття ГШР (групи швидкого реагування) на об’єкт, взятий під охорону, для надання необхідної допомоги.

Всі питання, що виникають, можна уточнити, зателефонувавши за номером (067) 955 52 52 черговому співробітнику охоронно-детективного агентства «Легіон». Консультації з питань здійснення комплексу охоронних заходів безкоштовні.

Хочете отримати консультацію?