Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик розбиття скла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Комплексні послуги для житлових комплексів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агенством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і узгодьте час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Жителям багатоквартирних будинків хочеться мати надійний захист від криміналу, хуліганів, вандалів, інших декласованих елементів. Адже в квартирі, де проходить більша частина людського життя, зосереджено все, чим дорожать люди – сім’я, діти, батьки, майно і так далі. Агентство «Легіон» здійснює охорону житлових комплексів на професійному рівні. Висококваліфіковані досвідчені співробітники агентства запропонують оптимальний варіант охорони, який повністю убезпечить проживання в багатоквартирних будівлях.

ОХОРОНА ЖК ВІД АГЕНТСТВА «ЛЕГІОН»

Кілька багатоквартирних будинків, об’єднаних спільною територією і інфраструктурою називаються житловим комплексом. Це, як правило, елітне житло, що має на увазі наявність охорони. В охорону житлових масивів агентством «Легіон» входить:

  • реалізація контрольно-пропускного режиму, яка передбачає постійну присутність співробітників агентства безпосередньо в охоронюваному будинку з метою виявлення підозрілих осіб і потенційно небезпечних особистостей;
  • безперебійне щоденне патрулювання території, що охороняється на спецтранспорті з автопарку агентства, що дозволяє миттєво реагувати на тривожний сигнал і бути на місці протягом 2 – 3 хвилин;
  • застосування сучасних технічних засобів – систему охоронної сигналізації, кнопку тривожного виклику, систему відеоспостереження, що забезпечує охорону периметра.

Наявність броньованих дверей з кодовими замками і домофонами в сучасному світі не є гарантією безпечної і спокійного життя. Лише комплексна професійна охорона здатна вирішити проблему безпеки.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ «ЛЕГІОН» ДЛЯ ОХОРОНИ ЖК

Замовляючи охорону ЖК в агентстві «Легіон», клієнт отримує комплекс заходів, здійснюваний:

  1. Керівним складом – офіцери силових структур зі стажем роботи не менше 20 років.
  2. Співробітниками агентства, які пройшли службу в СБУ, Національної гвардії, МВС України.

Забезпечується оперативне прибуття ГБР (групи швидкого реагування) на об’єкт, взятий під охорону, для надання необхідної допомоги.

Всі виниклі питання можна уточнити, зателефонувавши за номером (067) 955 52 52 черговому співробітнику охоронно-детективного агентства «Легіон». Консультації з питань здійснення комплексу охоронних заходів безкоштовні.

Хочете отримати консультацію?