Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик розбиття скла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ ЗАВОДУ
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Комплексні послуги для охорони заводів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Охорона заводів в м. Одесі

У ситуації нестабільності в державі, зростання злочинності і збільшення небезпеки здійснення терористичних актів є необхідним якісний захист майна підприємств. Агентство «Легіон» забезпечує надійну охорону підприємств, заводів і промислових об’єктів,  запобігає незаконному проникненню на прилеглі території.

Аудит безпеки заводу

За роки роботи агентством накопичено значний досвід в організації системи безпеки. І важливою складовою в загальному комплексі дій є проведення аудиту безпеки. Перед прийомом об’єкта під охорону необхідно провести його попереднє обстеження, щоб виявити всі слабкі місця і згодом ефективно організувати охоронний процес. В аудит безпеки з охорони заводу входять наступні заходи:

  • Встановлення категорії об’єкта. Залежно від найменування продукції, що випускається, і зовнішніх чинників визначається ступінь захисту, який є необхідним підприємству.
  • Зонування об’єкта. Визначаються найважливіші зони, які вимагають посиленої охорони.
  • Визначення та моделювання можливих дій злочинців.
  • Розробка тактики охорони.
  • Аналізуються інженерно-технічні зміцнення для будівель, цехів, приміщень.

Після проведення обстеження ми вже знаємо, як забезпечити охорону заводу і всіх важливих точок.

Організація охорони заводу

Після проведення аудиту проводиться організація комплексу охоронних заходів, що включають в себе встановлення технічних засобів захисту і визначення чисельності особового складу. Основними цілями охорони заводів і інших, взятих під захист об’єктів, є виявлення незаконного проникнення на їх територію злочинних осіб і їх затримання, збереження матеріальних об’єктів і попередження надзвичайного стану, а в разі його виникнення і ліквідацію наслідків.

Особовий склад нашого агентства – це перевірені кадри з міністерства внутрішніх справ, служби безпеки України та Національної Гвардії, що мають серйозний досвід на колишніх місцях роботи. Досвід служби в серйозних структурах, відмінна фізична підготовка, впевнене володіння зброєю, швидка орієнтація в критичних ситуаціях і навички в управлінні сучасними електронними засобами захисту та зв’язку – це те, що відрізняє співробітників охоронно-детективного агентства «Легіон».

Що входить в послугу

  1. Охорона товару, майна, грошових коштів і устаткування
  2. Організація контрольно-пропускного режиму
  3. Установка і монтаж систем безпеки (система контролю доступу, охоронна сигналізація, тривожна кнопка, відеоспостереження)
  4. Обслуговування технічних засобів охорони
Хочете отримати консультацію?