Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик разбития стекла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ МАГАЗИНІВ
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Комплексні послуги для магазинів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Компанія “Легіон” здійснює монтаж і технічне обслуговування охоронної сигналізації магазинів, торгових центрів, супермаркетів.

Необхідна сигналізація в магазин? Спочатку проаналізуйте такі параметри, як:

  • площа магазина;
  • місця установки датчиків, сирен і пультів управління;
  • тип прокладки кабелів (прихований – в середині стін або пластикових профілів, або відкритий – з зовнішньої частини приміщення);
  • спосіб оповіщення про проникнення зловмисників – гучний сигнал з оповіщенням або дзвінок на смартфон, або без нього.

Ознайомитися з мінімальною комплектацією можна вище. Додатково пропонується установка пожежних датчиків. Власник магазину убезпечить майно не тільки від пограбування, а й від загоряння або затоплення.

Переваги пультової охорони для магазинів

Сучасна сигналізація для магазину має пульт управління, що підтримує додаткове підключення інфрачервоної камери. Максимальна роздільна здатність зображення – Full HD (1920х1080 пікселів). Якість картинки зберігається при роботі в нічний час доби. Система оповіщення спрацьовує при появі диму, спрацьовуванні датчика руху і розбиття скла. Кнопка тривожного виклику, що підключається до базового пульту управління, сповіщає групу швидкого реагування, яка приїде до місця події за кілька хвилин.

Якщо вам необхідна сигналізація в супермаркет, вивести всі елементи управління можна в службове приміщення, де охоронці зможуть отримувати актуальну інформацію про стан майна.

Вам потрібно охоронна сигналізація в магазин? Рекомендуємо оформити покупку бездротового комплекту. Для великих територій потрібно кабельне підключення до пристроїв моніторингу, так як бездротовий пристрій має обмежений радіус дії.

Наша сигналізація в торговому центрі передає інформацію по зашифрованому протоколу і постійно оновлюється ключем доступу на 256 біт. На даний момент це найбільш передовий метод шифрування, який нікому не вдалося зламати.

В об’єктах торгівлі відбувається безперервний рух грошей і покупців, що несе за собою високу ймовірність фінансових втрат. Будь-який власник невеликої торгової точки або великого супермаркету зацікавлений в мінімізації ризику крадіжок і пограбувань з боку відвідувачів, а також розкрадань з боку працівників. Ефективне вирішення проблеми – охорона магазину.

ОХОРОНА ТОРГОВИХ ЗАЛІВ – ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Охоронно-детективне агентство «Легіон» пропонує послуги кваліфікованих охоронців з досвідом, з відмінною фізичною і психологічною підготовкою. Протягом 25 років ми допомагаємо зберігати майно тисячам торгових об’єктів.

Довірена співробітникам агентства охорона магазинів буде здійснюватися на високому професійному рівні. За плечима наших фахівців служба в МВС, СБУ та Національній Гвардії України. Керівництво складається з досвідчених офіцерів силових структур.

Нам довіряють провідні компанії країни. Співробітники ретельно відбираються відповідно до вимог замовника, проходять медогляд і здають іспити з теоретичної підготовки, а також забезпечуються необхідними для несення служби спецзасобами: екіпіровкою, технікою і засобами зв’язку.

Візьмемо на себе охорону торговельних об’єктів незалежно від їх площі, місця розташування та інших специфічних характеристик.

ЩО ВХОДИТЬ У НАШІ ЗАВДАННЯ

Охорона торгових центрів і магазинів співробітниками «Легіон» має на увазі неухильне виконання таких функцій:

  • Контроль встановленого порядку.
  • Запобігання входу стороннім в неробочий час.
  • Затримання правопорушників до прибуття поліції і оперативну взаємодію з органами правозахисту.

Відповідальний та професійний підхід до взятих на себе зобов’язань – головна риса наших співробітників.

ОХОРОНА ПАВІЛЬЙОНІВ З ГРУПОЮ «ЛЕГІОН» – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ВАШОГО МАЙНА

Фізична охорона супермаркетів і магазинів – стримуючий фактор для зловмисників, що дозволяє попередити крадіжки і, що особливо важливо, своєчасно вжити заходів у разі правопорушень.

Постійне вдосконалення фізичної та теоретичної бази працівників забезпечує нам позиції лідера на ринку. Завдяки послугам охоронно-детективного агентства «Легіон» житлові і комерційні об’єкти будуть під надійним захистом.

Хочете отримати консультацію?