Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик розбиття скла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ ГОТЕЛІ
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Комплексні послуги для охорони готелів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Охорона готелів в м. Одесі

Готель, гуртожиток – це спеціальні заклади, призначені для тимчасового проживання людей.

На території готельного комплексу крім повністю обладнаних кімнат (номерів) для проживання, як правило, працює цілий набір відповідних підприємств (кафе і ресторани, розважальні та фітнес – клуби, магазини і аптеки, ремонтні майстерні та пральні, масажні салони і перукарні, басейни та сауни , прокатні салони і туристичні агентства), які дозволяють створити максимальний сервіс і додаткові зручності для своїх клієнтів.

Головним завданням персоналу готелю є не тільки надання гостям комфортного тимчасового житла і організації побутового обслуговування, але також забезпечення їх безпеки і організація їх безпеки і недоторканності приватного життя. У цьому полягає основна специфіка готельних об’єктів.

Готелі, гуртожитки – вважаються зонами підвищеного ризику виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, техногенних аварій, терористичних актів. Крім того, на території готельних об’єктів трапляються і такі події як: хуліганство, порушення громадського порядку, розбійні напади, сексуальні домагання, шахрайство, вандалізм, крадіжки майна, порушення правил проживання і недоторканності приватного життя.

Одним з досить серйозних завдань, що стоять перед готельними підприємствами, є дотримання прав і свобод громадян та захист конфіденційної інформації. Від того, наскільки адміністрація об’єкта турбується про безпеку і недоторканність приватного життя своїх клієнтів, багато в чому залежить імідж і репутація закладу.

Група компаній «Легіон» має багатий досвід в галузі безпеки різнопланових об’єктів, а дисципліна і відповідальність наших співробітників забезпечать надійну охорону будь-якого об’єкта на високому професійному рівні!

Комплекс заходів безпеки:

– адміністративно – організаційні заходи (система роботи і взаємодії)

– фізична охорона (охоронці)

– технічна охорона (обладнання безпеки)

– захист персональної та комерційної інформації (підбір персоналу)

Основні технічні системи охорони готелю:

– інженерні засоби захисту

– охоронна і пожежна сигналізація

– система пожежогасіння

– система відеоспостереження

– засоби контролю і управління доступом (СКУД)

– кнопка тривоги

Фізична охорона

Фізична охорона є найважливішою ланкою системи безпеки будь-якого об’єкта. Саме охоронці пильно стежать за оперативною обстановкою, несуть службу на постах, вживають заходів для захисту об’єкта в надзвичайних ситуаціях, виявляють і затримують правопорушників.

Хочете отримати консультацію?