Датчик диму
Тепловий пожежний датчик
Централь
Сирена
Датчик руху
Датчик відкриття дверей
Датчик розбиття скла
Датчик розбиття скла
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ОХОРОНИ ФІТНЕС-КЛУБІВ
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Комплексні послуги для охорони фітнес-клубів

від 200 грн / міс.
від 15 000 грн / міс.
від 300 грн / міс.
від 500 грн / міс.

Наші партнери

 
 

Порядок роботи з агентством "Легіон"

Зателефонуйте нашому менеджеру

01.

Отримайте консультацію і домовтесь про час зустрічі

02.

Виїзд нашого експерта на об'єкт для складання кошторису

03.

Підписання договору і взяття об'єкта під охорону

04.

Охорона фінтес-клубів в м. Одесі

Серйозний фітнес – центр, тренажерний зал або клуб не може собі дозволити перекладати функції безпеки на персонал. Тут потрібні професіонали, здатні оперативно зреагувати на будь-яке порушення як з боку відвідувачів, так і з боку третіх осіб.

З огляду на несприятливий криміногенний стан в великих містах країни, відмова від фізичної охорони фітнес – клубів, рано чи пізно,призведе до матеріальних збитків. Крім того, такий спортивний заклад зазнає ще й серйозні репутаційні втрати, адже клієнти хочуть відчувати себе в безпеці, і якщо спорт-центр не в змозі її забезпечити, вони не будуть затримуватися в ньому на довго. Крадіжки особистих речей в роздягальні, конфлікти між відвідувачами тренажерного залу, псування майна – все це добре знайоме тим, хто займається цим бізнесом не перший день. Щоб звести ризики до мінімуму, необхідно забезпечити спортивний клуб кваліфікованою та ефективною фізичною охороною, звернувшись в Компанію «Легіон».

Організація фізичної охорони – це мінімум, який повинен бути впроваджений відповідальним керівництвом фітнес – клубу. Для ефективного захисту спортивного закладу є необхідним поєднання фізичних і технічних засобів безпеки.

Йдеться про камери відеоспостереження, вони незамінні на спортивних об’єктах, для яких характерний інтенсивний потік відвідувачів.

Установка камер дозволяє охоронцям контролювати не тільки приміщення спортклубу але і прилеглу територію, а також парковку, де співробітники та клієнти залишають свої автомобілі.

У поєднанні з пультовою охороною і групами швидкого реагування така комплексна система безпеки здатна надійно захистити об’єкт, його персонал і відвідувачів від будь-яких протиправних дій.

Наші переваги:

  1. Охоронці, які пройшли сертифіковане навчання.
  2. Контроль служби черговою частиною і групою швидкого реагування.
  3. Постійна взаємодія з адміністрацією об’єкту, що охороняється.
  4. Контроль чергового офіцера за несенням служби на постах.
  5. Охоронна сигналізація і відеоспостереження встановлюються з використанням тільки якісних, сертифікованих матеріалів і приладів відповідно до технологічних рекомендацій і стандартів.
  6. Пульт централізованого спостереження.
  7. Власні групи швидкого реагування.
Хочете отримати консультацію?